Clásica Alvaro Pino 2012. 8 de xullo de 2012. 101 kms.

El pase de diapositivas requiere JavaScript.

Presentámonos en Ponteareas para unha nova experiencia, unha marcha cicloturista de estrada, e a estrea non poido ser mais satisfactoria, os dous participantes do grupo Terras de Pontevedra na sua versión SuperFroiz acadaron cadanseu diploma de ouro.

A organización do evento foi espléndida, despliegue de voluntarios e forzas de seguridade, señalización, avituallamentos, comida ó rematar, público…

600 participantes iniciamos a nosa andaina en grupo compacto hacia Redondela, pasando por Porriño a un ritmo de acordeón, cos típicos frenazos e aceleróns dun pelotón tan numeroso.

Unha vez superada a población de Redondela iníciase o tramo libre con un curto pero pronuciado ascenso hacia Amoedo, iniciamos a ritmo alegre, mais ou menos no posto 150 ou 200, chegando ó falso llano póñome a tirar levando conmigo a un grupo de 20 ou 30 corredores. Unha vez cegados a Pazos de Borbén decátome de que no mencionado grupo non está Porfirio, así que afloxo un pouco o ritmo ata distinguir o seu casco blanco. Algo non andaba ven, estaba pagando os problemas físicos da última semana, é certo que o ritmo era vivo, pero non era normal que se retrasase tanto.

A segunda ascensión a Moscoso fixémola pois a un ritmo máis relaxado, así foi que nos pasaron varios grupiños, así foi durante todo o porto, e tamén na seguinte subida das Estacas, onde os problemas físicos do meu compañeiro parecían ir a máis.

Unha pequena parada no avituallamento e iniciamos un perigoso descenso por unha estrada cun firme penoso para chegar a unha zona rompepernas onde definitivamente decidimos tirar solos para adiante, pois Porfirio empeza a sentir síntomas de calambres.

A partires daquí, inicio o ascenso a Moncelos de menos a máis, poniendo un ritmo bastante forte e recuperando moitos postos, cousa estrana en mín, pois non se me dan ben as subidas tan longas, pero era o meu día e atopábame forte. Penso que afrontar a primeira metade a ritmo suave permitiume aforrar forzas para o final.

Nos últimos dous kilómetros da subida cargo o plato grande e sobrepaso a varios ciclistas que claramente ían pasados de punto. O descenso hacia a estrada xeral fíxeno a tope, a pesares de  non coñecer o porto, outro desenfrenado coma mín axudoume bastante a manter o ritmo, íamos sobrepasandonos alternativamente.

A última subida a Fontefría fíxena solo a ritmo fuerte, sabía que ó chegar ó alto xa era todo para abaixo, así que estiven a punto de pasarme de punto.

Mentres todo esto sucedía, Porfirio logra recuperar un ritmo adecuado na subida de Moncelos, que lle permite gardar forzas para o esforzo final.

O descenso foi de película, máis de 20 kilómetros sen descanso, dando pedales a máxima potencia, primeiro en solitario, despois nun grupo de moita calidade que ía medrando ata chegar ós 10 ou 12 integrantes, dos cales 5 ou 6 íamos dando todo a relevos, a unha velocidade de vértigo, cun importante dor de pernas.

Chegamos a meta con uns tempos mooi bos:

Eu fixen 3:50, a unha media de 26,27, acadando o posto 78 na chegada, o 32 do meu grupo de idade, mentras que Porfirio, a pesares dos problemas físicos que arrastrou toda a semana acadou unha media superior ós 24 kms/h, entrando entre os 200 mellores, obtendo os dous un merecido Diploma con mención de Ouro.

DISTANCIA  101 KM
Pto
1 JACOBO PINTOS BARROS 3:34:24 CORREDOIRA
2 JOSE LUIS CASAL ACUÑA 3:34:24 FND. OSCAR PEREI
3 DAVID GREGORES RODRIGUEZ 3:37:27 ARAGONTA
4 PABLO NUÑEZ SINEIRO 3:37:27 LOBEIRA – RODAS
5 MANUEL AMIL ESTEVEZ 3:38:32 SPOL CAIXANOVA
6 PAULO SERGIO MIRANDA DIAS 3:38:32 BARCELOS BIKE TE
7 JOSE MARIA DOMINGUEZ GIL 3:38:33 A LAMPREA
8 CARLOS ALBERTO RODRIGUEZ V 3:38:34 A FORNA
9 ANGEL MARTINEZ COSTAS 3:38:34 LOBEIRA – RODAS
10 MANUEL ANGEL LOIS ARAGUNDE 3:38:34 LOBEIRA – RODAS
11 MATIAS REGUEIRA MUÑIZ 3:38:34 PORTELA MTB
12 FRANCISCO JAVIER NOVOA BALL 3:38:35 A GUIA
13 EULOGIO FRANCISCO GRANDAL R 3:38:37 ARTABROS
14 SERGIO GONZALEZ VALEIRAS 3:38:38 CORREDOIRA
15 JUAN JARQUE GAGO 3:38:38 INDIVIDUAL (ESPAÑ
16 AGUSTIN PEREIRA GARRIDO 3:38:48 XIABRE
17 ALVARO RIVERO MONTERO 3:42:10 VERIN
18 ANGEL PORTO NOVO 3:42:11 BOTAFUMEIRO
19 JOSE ANTONIO MIRANDA CLARO 3:42:11 BICIOSOS-RIAS BAIX
20 ELOY LORENZO LORENZO 3:42:11 BICIOSOS
21 JOÂO PAULO LEITE FERREIRA 3:42:11 INDIVIDUAL (PORTU
22 JOSE ANGEL LOUZAN MARIÑO 3:42:11 ANTELANO
23 LUIS RODRIGUEZ GOMEZ 3:42:14 BICIOSOS-RIAS BAIX
24 JOSE RAFAEL GONZALEZ CARIDE 3:42:15 GONDOMAR
25 JUAN JOSE SEVILLANO FERNAND 3:42:16 ASTURIANA
26 JUAN CARLOS LIJO GESTEIRA 3:42:16 GONDOMAR
27 JOSE RAMON LAMELAS NOVAS 3:42:18 LOBEIRA – RODAS
28 JUAN RAMON GONZALEZ CAAMAÑ 3:42:20 NOELA
29 JOSE CRESPO FERNANDEZ 3:42:21 SIN CLUB (ESPAÑA)
30 RAMON CARREIRO ALVAREZ 3:42:33 GONDOMAR
31 SALVADOR CARREIRO ALVAREZ 3:42:37 GONDOMAR
32 JUAN JOSE COSTAS LORENZO 3:42:38 SIN CLUB (ESPAÑA)
33 JOSE GONZALO DUARTE LOPEZ 3:42:39 QUINTENA
34 TOÑO VILARELLE LOPEZ 3:42:39 SIN CLUB (ESPAÑA)
35 DAVID FERREIRA LAREDO 3:42:40 BICIOSOS-RIAS BAIX
36 IVAN VILLAR FERREIRO 3:42:40 PONTEAREAS
37 GONZALO IGLESIAS NUÑEZ 3:42:43 GONDOMAR
38 FERNANDO CAMPOS COUSELO 3:42:43 QUINTENA
39 JAIME SOUTO OTERO 3:42:44 SANTA MARTA
40 DELFIN GARRIDO CID 3:42:44 EIBARRES
41 CARLOS FRANCO CASTRO 3:42:44 VILALBA-AS PONTE
42 JULIO SOLER SANCHEZ 3:42:45 VILLARCAYO
43 JUAN MONZON MONZON 3:42:46 SPOL CAIXANOVA
44 CARLOS SANTISO MEDIN 3:42:47 LOBEIRA – RODAS
45 JOSE MANUEL VAZQUEZ MARTINE 3:42:48 ANTELANO
46 RAFAEL PIMENTEL SERTAJE 3:42:50 PICARAÑA
47 ALMUDENA VAZQUEZ FERNANDE  F- 1 3:42:52 SIN CLUB (ESPAÑA)
48 JAIME TIMIRAOS PIGUEIRAS 3:42:54 QUINTENA
49 JOSE JURADO ALBARRACIN 3:43:04 QUINTENA
50 FRANCISCO JAVIER ALONSO EST 3:45:50 A GUIA
51 CARLOS HUMBERTO GONÇALVES 3:45:51 INDIVIDUAL (PORTU
52 FRANCISCO ESTEVEZ PEREIRA 3:45:52 BUEU
53 ROBERTO ALFONSO MARTINEZ 3:45:52 PTO.VIGO-A.P
54 JOAO RODRIGUES NABEIRO 3:45:52 INDIVIDUAL (PORTU
55 MANUEL AMADO LAMELA 3:45:53 FERROL
56 RUBEN MANUEL SEGUIN RAMOS 3:45:55 ANTELANO
57 JOSE MANUEL TORRES RUBIO 3:45:56 SIN CLUB (ESPAÑA)
58 JOSE MARIA DIAZ ALONSO 3:45:57 SIN CLUB (ESPAÑA)
59 PAULO JORGE CARVALHO LUIS 3:45:57 INDIVIDUAL (PORTU
60 JULIO GOMEZ GUINARTE 3:45:59 SIN CLUB (ESPAÑA)
61 BRUNO RODRIGUES 3:46:07 INDIVIDUAL (PORTU
62 TEOFILO DURAN CASTRO 3:46:23 BICI VERDE
63 JOSE TOJO LENS 3:46:36 ALONSO-VILA DE N
64 HECTOR MANUEL AMBITE REY 3:48:00 DE LA FUENTE
65 JACINTO CASTRO OTERO 3:48:50 VAL DO ULLO
66 RAMON ALVAREZ ESTEVEZ 3:48:57 A GUIA
67 ALBERTO CAMPOS ABALDE 3:48:59 SIN CLUB (ESPAÑA)
68 JOSE PERNAS YAÑEZ 3:49:00 VILALBA-AS PONTE
69 CESAR SEÑORANS CRESPO 3:49:03 LOBEIRA – RODAS
70 JOSE ANTONIO CARNERO COEDO 3:49:04 SIN CLUB (ESPAÑA)
71 ANGEL LORENZO DIZ 3:49:04 VERIN
72 GUILLERMO MONTES FERNANDE 3:49:05 RIAS BAIXAS CC
73 ANGEL MARTINEZ GIL 3:49:07 A LAMPREA
74 CARLOS MANUEL GONÇALVES DE 3:50:36 DUROCELOS
75 OSCAR PONTE DIAZ 3:50:38 QUINTENA
76 MIKEL SANGRONIZ ZABALA 3:50:39 BERRIZ
77 ANTONIO INSUA RODRIGUEZ-VILA 3:50:40 SIN CLUB (ESPAÑA)
78 MANUEL FERNANDEZ GARCIA 3:50:41 FROIZ (ESPAÑA)
79 JORGE TEIJEIRA ROMERO 3:50:42 ARAGONTA
80 ROBERTO MENDEZ LORES 3:50:42 SIN CLUB (ESPAÑA)
81 JOSE MARIA SANCHEZ FERNAND 3:50:42 SIN CLUB (ESPAÑA)
82 PLACIDO FERREIRO FUENTES 3:50:43 LALIN DE BADMINTO
83 JOSE MANUEL GRANJA GONZALE 3:50:45 LA CUESTA
84 FERNANDO FERNANDO MAGAN 3:50:52 SIN CLUB (ESPAÑA)
85 AMADEO CUÑARRO FORTES 3:51:37 RIAS BAIXAS CC
86 LUIS VEIGA GARCIA 3:51:54 ARAGONTA
87 MANUEL ANTONIO ALONSO RIVEI 3:51:54 XTREMBIKE
88 JOSE ANTONIO ROO GOMEZ 3:51:55 NOELA
89 JAVIER PINO GONZALEZ 3:51:55 TRAVIESAS
90 EMILIO GOMEZ TABOAS 3:51:58 TRAVIESAS
91 JAVIER ESTEVEZ ESTEVEZ 3:51:59 VERIN
92 FELISINDO MATIAS ALONSO 3:51:59 VERIN
93 DANIEL PEREIRA ALONSO 3:52:00 ARAGONTA
94 ETELVINO PEREZ RUIZ 3:52:01 CANGAS
95 JESUS ANTONIO MARQUE CARBO 3:52:01 BIKESTRADA
96 JOSE ANGEL NUÑEZ HERMO 3:52:01 NOELA
97 JAVIER RODRIGUEZ DIZ 3:52:03 SIN CLUB (ESPAÑA)
98 MARINA GIRONA TORRES 3:52:03 CASTELL DE FERRO
99 CESAR RODRIGUEZ GARCIA 3:52:04 A LAMPREA
100 FRANCISCO PASTORIZA GONZAL 3:52:04 SPOL CAIXANOVA
101 ARMANDO PIÑEIRO PEREZ 3:52:05 LALIN
102 JOSE VIEITES CASAL 3:52:06 LOBEIRA – RODAS
103 JOSE CARLOS ARTOS ABALDE 3:52:07 RIAS BAIXAS CC
104 JESUS CARBALLEIRA FLOREZ 3:52:07 SIN CLUB (ESPAÑA)
105 JOSE LUIS ESTRADA GARCIA 3:52:09 RIA DE VIGO
106 FERNANDO MARQUEZ ESTELA 3:52:24 RIA DE VIGO
107 DANIEL RODRIGUEZ FERNANDEZ 3:52:24 SPOL CAIXANOVA
108 LUIS FERREIRA GOMEZ 3:52:30 CORBELO
109 Mª BELEN LEMAT CABRAL 3:53:36 SIN CLUB (ESPAÑA)
110 EUGENIO ANGEL BELLO NAVEIRA 3:53:37 VILALBA-AS PONTE
111 ROBERTO MARTINEZ DIAZ 3:53:49 GONDOMAR
112 JOSE VERMU LORENZU REFOJOS 3:54:02 PICARAÑA
113 JOSE MANUEL PAZ SANGIAO 3:54:05 BIKESTRADA
114 ENRIQUE PAULOS DAPENA 3:54:05 SIN CLUB (ESPAÑA)
115 ALBERTO GARCIA EIRAS 3:54:05 PONTEAREAS
116 CANDIDO MARTINEZ PEREIRA 3:54:06 INDIVIDUAL (ESPAÑ
117 CONSTANTINO IGLESIAS FERNAN 3:54:06 GONDOMAR
118 VALENTIN SANTOS LORENZO 3:54:07 FORONDA
119 JOSE MANUEL ALEJOS GONZALE 3:54:10 XTREMBIKE
120 MARCELINO ALVAREZ GONZALEZ 3:54:11 BARBANZA
121 RAUL IGLESIAS ROZAS 3:54:16 BTT ULTREIA
122 JOSE ANGEL LARUMBE IRIGOYEN 3:54:18 ANAITASUNA
123 ABDON CRUCES CARIDE 3:54:24 SIN CLUB (ESPAÑA)
124 MARTIN DOMINGUEZ CHANTRES 3:57:10 CHAMARTIN
125 SANTIAGO RUEDA RODRIGUEZ-VI 3:57:11 SIN CLUB (ESPAÑA)
126 JOSE RAMON BARCALA CORTEG 3:57:13 RIAS BAIXA PC
127 GENARO GONZALEZ DEBASA 3:57:13 GRAFICAS LAR
128 CRISTIAN LAMELAS PEREZ 3:57:14 LOBEIRA – RODAS
129 JOSE MANUEL CASTRO GRAÑA 3:57:16 SIN CLUB (ESPAÑA)
130 PEDRO CARREIRA VALVERDE 3:57:17 GONDOMAR
131 MANUEL JOSE SA OLIVEIRA 3:57:21 ESCOLA ESPOSEND
132 MIGUEL PORTO CASTRO 3:57:24 SPOL CAIXANOVA
133 JOSE MANUEL RODRIGUEZ VILA 3:57:50 SPOL CAIXANOVA
134 MANUEL REQUEIJO GARCIA 3:57:51 SIN CLUB (ESPAÑA)
135 RODRIGO ARTOS SESTELO 3:57:54 BTT ROTEAS
136 LUIS ANGEL NICOLAO SOLIÑO 3:57:55 RIA DE VIGO
137 JOSE RAMON ALONSO POSADA 3:57:55 RIAS BAIXAS CC
138 MANUEL RICARDO LOPEZ ROCES 3:57:59 BUENAVISTA
139 OSCAR PARDILLA GAGO 3:58:00 EL CASTIGADOR
140 JAVIER RODRIGUEZ ALONSO 3:58:01 XIXON2000
141 JOSE ANTONIO LADO LESTON 3:58:59 MUROS
142 JUAN JESUS ESTEVEZ ALVAREZ 3:59:00 A LAMPREA
143 SANTIAGO GONZALEZ DARRIBA 3:59:02 BICI O CON
144 DOMINGOS SOUSA 3:59:41 CICLO-UCHA
145 SAMUEL PEREZ GONZALEZ 3:59:54 XTREMBIKE
146 ROBERTO TEIJEIRA HERRERO 3:59:55 XTREMBIKE
147 JOSE FRANCISCO SANTOS ARAU 3:59:57 XTREMBIKE
148 MIGUEL ANGEL PEREZ ROCHA 3:59:58 MONTEFERRO BIKE
149 CARLOS BLANCO MEJUTO 3:59:59 MONTES DE DEZA C
150 JOSE AMABLE GOMEZ GUINARTE 4:00:00 SIN CLUB (ESPAÑA)
151 LUIS MANUEL TESTERA LLAMAZA 4:01:21 MIÑOR BIKE
152 PABLO FERNANDEZ SECO 4:01:42 RIA DE VIGO
153 OSCAR ALVAREZ VAZQUEZ 4:01:42 ARCADE
154 JOSE LUIS VILLAR SANJURJO 4:01:46 DO SALNES
155 JUAN MIGUEL DEL RIO FERNANDE 4:02:08 A GUIA
156 MANUEL LOPEZ ALONSO 4:02:16 LALIN DE BADMINTO
157 RUBEN CAMPOS SANCHEZ 4:02:16 SIN CLUB (ESPAÑA)
158 JOSE MANUEL GONZALEZ VILAS 4:02:18 FREE BIKE
159 LUIS COTON GARCIA 4:02:25 BOTAFUMEIRO
160 DAMIAN LEBOSO MORAIS 4:02:37 SPOL CAIXANOVA
161 ANTONIO POSADA LORENZO 4:02:50 SIN CLUB (ESPAÑA)
162 ROBERTO PEREZ  ALVAREZ 4:02:51 XTREMBIKE
163 MIGUEL LOPEZ SANTOME 4:04:14 BUEU
164 BENITO MANUEL CERQUEIRO GO 4:04:14 BUEU
165 RUBEN VALVERDE DOMINGUEZ 4:04:38 SPOL CAIXANOVA
166 JOSE ANTONIO PRADA BARREIRA 4:04:39 VERIN
167 JOSE COTON GARCIA 4:04:42 BOTAFUMEIRO
168 ALBERTO TOMBO GONZALEZ 4:04:43 SIN CLUB (ESPAÑA)
169 PELAYO CARBAJAL FERNANDEZ 4:04:44 SPOL CAIXANOVA
170 JOSE MIGUEL FERNANDEZ CRUZ 4:04:44 ARAGONTA
171 LUIS CASTIÑEIRA  HERMIDA 4:04:45 CORREDOIRA
172 FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ 4:04:46 A LAMPREA
173 MARCO ANTONIO LOPEZ FRANCO 4:06:21 CAMBRE
174 ALVARO LAGOA GUARDADO 4:06:47 BIKE OU NON VAI
175 BERNARDO DURAN DURAN 4:06:50 A LAMPREA
176 Mª JOSE GONZALEZ GONZALEZ 4:06:51 PICARAÑA
177 MARCOS ARIAS COCA 4:06:54 VILLANUEVA
178 MANUEL FERNANDEZ COMESAÑA 4:07:04 MIÑOR BIKE
179 JOSE LUIS MATA TELECHEA 4:07:43 CAMARGO SPRINT
180 NARCISO DA VILA ALONSO 4:07:51 SIN CLUB (ESPAÑA)
181 ALFREDO SENRA 4:07:51 CICLO-UCHA
182 DIEGO PEREIRA BARBOSA 4:07:52 SIN CLUB (ESPAÑA)
183 JOSE LUIS LOMBAO ARIAS 4:09:20 VILALBA-AS PONTE
184 LUIS MARQUES 4:09:58 TALHOS CASAL
185 JOSE RAMON BARREIRO MARIÑO 4:10:45 SPOL CAIXANOVA
186 FERNANDO ROSALES HERMIDA 4:10:46 RIAS BAIXA PC
187 JOSE IGLESIAS PATIÑO 4:10:47 SPOL CAIXANOVA
188 JUAN ALVAREZ CRUCES 4:10:49 GONDOMAR
189 JAVIER PEREZ AUGUSTO 4:10:50 VILALBA-AS PONTE
190 FRANCISCO MIGUEZ CAMEAN 4:10:51 PORTELA MTB
191 ANTONIO MENDEZ LOPEZ 4:10:52 BICI VERDE
192 FRANCISCO MANUEL RODRIGUEZ 4:10:52 GONDOMAR
193 ROBERTO SUAREZ MEIJIDE 4:10:53 GONDOMAR
194 GUSTAVO ADOLFO ROSALES BUR 4:10:54 LOBEIRA – RODAS
195 IVAN CARBALLEIRA RODRIGUEZ 4:10:55 SANTA MARTA
196 MANUEL BALDOMAR BLANCO 4:10:57 SUPERMERCADOS
197 RAMON CALVO NOVAS 4:10:57 RIAS BAIXAS PC
198 PORFIRIO PARDO FRANCISCO 4:10:58 FROIZ (ESPAÑA)
199 KARINA CALLON TREUS 4:11:00 CAMBRE
200 MANUEL ANGEL RODRIGUEZ BEIR 4:11:04 VIGUES
201 JUAN RAMIREZ GONZALEZ 4:11:22 SPOL CAIXANOVA
202 ANTONIO GREGORES COMESAÑA 4:11:33 FND. OSCAR PEREI
203 JOSE MANUEL SANMARTIN GOME 4:11:54 FARTO
204 ANGEL SESTELO DARRIBA 4:12:10 PTO.VIGO-A.P
205 DANIEL FONTANEDA LOPEZ 4:13:43 BERNESGA
206 JOSE MANUEL OCHOA RODRIGUE 4:14:55 XIABRE
207 JESUS GONZALEZ LOPEZ 4:15:55 NAVIEGO
208 MARCO JAVIER GONZALEZ MONT 4:15:55 SIN CLUB (ESPAÑA)
209 DAVID GONZALEZ MENDEZ 4:16:22 NAVIEGO
210 ANTONIO RODRIGUEZ VILA 4:16:32 BUDIÑO BIKE
211 MODESTO PEREZ GONZALEZ 4:16:35 RIAS BAIXAS CC
212 CARLOS ALONSO FERNANDEZ 4:17:26 GUARDES
213 DIONISIO FERNANDEZ FERNANDE 4:17:26 VERIN
214 JOSE MARIO SAN MARTIN FERNA 4:17:38 ASTURIANA
215 FRANCISCO VAL AMORIN 4:17:50 SIN CLUB (ESPAÑA)
216 ALBERTO GONZALEZ RODRIGUE 4:17:50 SIN CLUB (ESPAÑA)
217 VICTOR FUENTE GONZALEZ 4:17:51 SIN CLUB (ESPAÑA)
218 MIGUEL ANGEL RECIO FLEMMICH 4:19:57 HELANTIBIKE
219 DAVID GONZALEZ BORJAS 4:20:35 FARTO
220 ANGEL FERNANDO DIAZ DIAZ 4:20:46 NARON
221 FERMIN BOUZON COUÑAGO 4:21:54 SIN CLUB (ESPAÑA)
222 ANXEL SECO VILARIÑO 4:21:55 RIAS BAIXAS CC
223 ALEJANDRO DEL RIO MAGDALEN 4:22:26 TRAVIESAS
224 ENRIQUE FERREIRA BRUNET 4:22:29 BICI VERDE
225 JULIAN MARTINEZ BRAVO 4:23:44 BTT ULTREIA
226 CARLOS SABARIS AYUDES 4:24:01 LOBEIRA – RODAS
227 SANTIAGO BARREIRO GARCIA 4:24:07 LOBEIRA – RODAS
228 XOSE MARIA FERNANDEZ MARTIN 4:24:08 XIABRE
229 ADRIAN ACCION PORTO 4:24:09 FERROL
230 JOSE ANGEL OLABARRIAGA MAG 4:24:54 ABADIÑOKO TXIRRI
231 DIEGO ALBORES PRADA 4:25:50 SIN CLUB (ESPAÑA)
232 GERARDO PAZOS MARTINEZ 4:27:30 BUEU
233 JUAN MANUEL CANO VINUESA 4:27:33 INDIVIDUAL (ESPAÑ
234 MIGUEL LLANEZA VILLA 4:27:34 ASTURIANA
235 OLEGARIO MAGDALENA RUIZ 4:28:20 ASTURIANA
236 CAMILO CABALLERO PEREIRA 4:28:32 ARAGONTA
237 JOSE BENJAMIN BLANCO GONZAL 4:28:39 SUPERMERCADOS
238 CRISTINA MALVAR GARCIA 4:28:43 INDIVIDUAL (ESPAÑ
239 XOAN CARLOS VILAN MARTINEZ 4:29:05 VAL DO ULLO
240 RAUL REY FUENTES 4:32:22 SIN CLUB (ESPAÑA)
241 FRANCISCO JAVIER CASTRO GON 4:33:04 SIN CLUB (ESPAÑA)
242 JOSE ENJO ENJO 4:33:52 BOTAFUMEIRO
243 DANIEL GOMEZ VASCONCELLOS 4:34:58 VAL DO ULLO
244 MIGUEL COUÑAGO SESTELO 4:34:59 VAL DO ULLO
245 MANUEL ARAUJO PRADO 4:35:03 BOTAFUMEIRO
246 JOSE MANUEL COVAS ABUCIDE 4:35:08 BOTAFUMEIRO
247 MIGUEL ANGEL PEREIRO PELAEZ 4:35:08 CORREDOIRA
248 CARLOS GOMEZ RODRIGUEZ 4:37:03 SPOL CAIXANOVA
249 ANGEL DE LOS SANTOS FERNAND 4:37:07 FERROL
250 ANDRES MEDEZ BARCIELA 4:37:09 SPOL CAIXANOVA
251 JOSE MARIA ALMEIDA LOPES 4:39:31 CHAPELO RACING
252 JUAN JOSE GALLEGO FOUZ 4:39:39 BOTAFUMEIRO
253 EDUARDO GOMEZ RAMOS 4:40:28 SIN CLUB (ESPAÑA)
254 LUIS VICENTE BUENO CRESPO 4:40:36 TRAVIESAS
255 ANTONIO OTERO ESPAÑA 4:40:54 SIN CLUB (ESPAÑA)
256 OSCAR PEREZ  SOBRAL 4:41:06 SIN CLUB (ESPAÑA)
257 MANUEL CAMPOS BELTRAN 4:41:06 GONDOMAR
258 FRANCISCO RAMON SANTAMARIA 4:41:07 GONDOMAR
259 MANUEL PEREIRA IGLESIAS 4:41:21 SIN CLUB (ESPAÑA)
260 SILVIA PEREZ PIÑEIRO 4:41:28 A GUIA
261 CASTOR BERMUDEZ PRADO 4:53:09 VERIN
262 LUIS SOBRINO BLANCO 4:53:14 VERIN
263 RAFAEL LOPEZ PEREZ 4:53:14 VERIN
264 JOSE LUIS MUÑOZ  PEREZ DEL RI 4:59:28 CANAL DE ISABEL II
265 JUAN RUIBAL ORDOÑEZ 5:05:23 SUPERMERCADOS
266 ALFREDO LOPEZ MORAL 5:07:21 RIAS BAIXAS CC
267 ROBERTO INFANTE SOBRAL 5:16:41 TEA
268 ANTONIO BELLO BUGARIN 5:16:41 TEA
269 MANUEL BUGARIN PINO 5:16:42 TEA
270 JOSE LUIS ANTELA CODESEDA 5:16:42 TEA
271 CARLOS SEOANE OSORNO 5:16:43 TEA
272 FRANCISCO BAO ESTEVEZ 5:42:23 VALDEORRAS BIKE
Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s